| UPC | 747115463541 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VBS308NR0B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Model | Vanguard |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
WTHBY VBS308NR0B VGD BLACK HILLS 308 SB 18+2
WTHBY VBS308NR0B VGD BLACK HILLS 308 SB 18+2
$737.00
Out of stock
| UPC | 747115463541 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VBS308NR0B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Model | Vanguard |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
Reviews
There are no reviews yet.





Reviews
There are no reviews yet.