Taurus, MFG# 1-92015C1-HW2, UPC: 725327940722, UOM: EA, PT92, 9mm, 5″ Barrel, Fixed Sights, Black, Tungsten, Wood Grips, (2) 17-rd, TAUR, TAURHG10, TAURHGALL, HG10, HGALL
PT92 9mm 5″ Bk/Tungsten wood (2)17rd
PT92 9mm 5″ Bk/Tungsten wood (2)17rd
$525.00
46 in stock
| UPC | 725327940722 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-92015C1-HW2 |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Shipping Weight | 4.2 |
| Sights | F:Fixed R:Adjustable |
| Slide Description | Serrated |
Taurus, MFG# 1-92015C1-HW2, UPC: 725327940722, UOM: EA, PT92, 9mm, 5″ Barrel, Fixed Sights, Black, Tungsten, Wood Grips, (2) 17-rd, TAUR, TAURHG10, TAURHGALL, HG10, HGALL
| UPC | 725327940722 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-92015C1-HW2 |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Shipping Weight | 4.2 |
| Sights | F:Fixed R:Adjustable |
| Slide Description | Serrated |
Reviews
There are no reviews yet.






Reviews
There are no reviews yet.