Christensen Arms, MFG# 801-01073-00, UPC: 691328238154, UOM: EA, Mesa FFT 6.5CM 20″ Brunt Broz ,Threaded Brrl Grn/Blk/Tan Stock 5-Rd Mag, CHRS, CHRSLG07, CHRSLGALL, LG07, LGALL, Case: 1
Mesa FFT 6.5CM 20″B runtBz Grn/Blk/Tan 5
Mesa FFT 6.5CM 20″B runtBz Grn/Blk/Tan 5
$1,449.99
2 in stock
| UPC | 691328238154 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8010107300 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Capacity | 4 + 1 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Safety | Two-Position |
| Sights | Drilled & Tapped |
| ATF Type | RIFLE |
| Length | 48 |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.5 |
| Shipping Weight | 8.1 |
| Product Type | Rifle |
Christensen Arms, MFG# 801-01073-00, UPC: 691328238154, UOM: EA, Mesa FFT 6.5CM 20″ Brunt Broz ,Threaded Brrl Grn/Blk/Tan Stock 5-Rd Mag, CHRS, CHRSLG07, CHRSLGALL, LG07, LGALL, Case: 1
| UPC | 691328238154 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8010107300 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Capacity | 4 + 1 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Safety | Two-Position |
| Sights | Drilled & Tapped |
| ATF Type | RIFLE |
| Length | 48 |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.5 |
| Shipping Weight | 8.1 |
| Product Type | Rifle |
Reviews
There are no reviews yet.




Reviews
There are no reviews yet.