| UPC | 747115462414 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VTX223RR16T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
WTHBY VTX223RR16T VGD OBSIDIAN 223 SB 16TB
WTHBY VTX223RR16T VGD OBSIDIAN 223 SB 16TB
$580.00
Out of stock
| UPC | 747115462414 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VTX223RR16T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
Reviews
There are no reviews yet.





Reviews
There are no reviews yet.