Last Call TSS ammunition is built to exceed the most rigorous demands of elite waterfowl hunters. Shot after shot. Last Call delivers.
WIN LAST CALL TSS 12GA 3″ #7 10/100
WIN LAST CALL TSS 12GA 3″ #7 10/100
$87.00
Out of stock
| UPC | 020892029132 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | LCTSS1237 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #7 |
| Length | 3" |
| Model | Last Call |
| Product Type | Shotshell |
| Shipping Weight | 1.19 |
| Shot Size | 7 |
| Shot Weight | 1 1/4 oz |
| Units per Box | 10 |
| Cost per Round | 8.70 |
Last Call TSS ammunition is built to exceed the most rigorous demands of elite waterfowl hunters. Shot after shot. Last Call delivers.
| UPC | 020892029132 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | LCTSS1237 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #7 |
| Length | 3" |
| Model | Last Call |
| Product Type | Shotshell |
| Shipping Weight | 1.19 |
| Shot Size | 7 |
| Shot Weight | 1 1/4 oz |
| Units per Box | 10 |
| Cost per Round | 8.70 |
Reviews
There are no reviews yet.






Reviews
There are no reviews yet.