Sig Sauer, MFG# 365XL-9-ROSE-MS-RS, UPC: 798681729982, UOM: EA, P365XL Rose Kit, 9mm, 3.1″ Barrel, Compensated, Romeo-RS Compact, Rose Engraved Grip, Black, (2) 12-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
P365 Rose XL Cmp 9mm 3.1 Romeo-RS Blk/RG (2)12rd
P365 Rose XL Cmp 9mm 3.1 Romeo-RS Blk/RG (2)12rd
$1,129.99
2 in stock
| UPC | 798681729982 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-ROSE-MS-RS |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Model | P365 XL |
| Number of Magazines | 2 12 rd. Steel Magazines |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 5.8 |
| Sights | Night Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
Sig Sauer, MFG# 365XL-9-ROSE-MS-RS, UPC: 798681729982, UOM: EA, P365XL Rose Kit, 9mm, 3.1″ Barrel, Compensated, Romeo-RS Compact, Rose Engraved Grip, Black, (2) 12-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
| UPC | 798681729982 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-ROSE-MS-RS |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Model | P365 XL |
| Number of Magazines | 2 12 rd. Steel Magazines |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 5.8 |
| Sights | Night Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
Reviews
There are no reviews yet.






Reviews
There are no reviews yet.