Winchester, MFG# 511210391, UPC: 048702007392, UOM: EA, Super X4 Field, 12 gauge, 26″ Barrel, 3 Invector Plus Chokes, 3″ Black/Walnut, 4-rd, WICH, WICHLG05, WICHLGALL, LG05, LGALL
SuperX4 12/26″ 3″ BlkField Walnut Inv+3
SuperX4 12/26″ 3″ BlkField Walnut Inv+3
$971.00
Out of stock
| UPC | 048702007392 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 511210391 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Shotgun |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 4- 2.75" Shells |
| Chokes Included | Full/Improved Cylinder/Modified |
| Length | 37.3000 |
| Model | SX4 |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Shotgun |
| Safety | Reversible Crossbolt |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | TruGlo Long Bead Fiber Optic Front |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Barrel Finish | Black |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
Winchester, MFG# 511210391, UPC: 048702007392, UOM: EA, Super X4 Field, 12 gauge, 26″ Barrel, 3 Invector Plus Chokes, 3″ Black/Walnut, 4-rd, WICH, WICHLG05, WICHLGALL, LG05, LGALL
| UPC | 048702007392 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 511210391 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Shotgun |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 4- 2.75" Shells |
| Chokes Included | Full/Improved Cylinder/Modified |
| Length | 37.3000 |
| Model | SX4 |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Shotgun |
| Safety | Reversible Crossbolt |
| Shipping Weight | 8.8 |
| Sights | TruGlo Long Bead Fiber Optic Front |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Barrel Finish | Black |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
Reviews
There are no reviews yet.






Reviews
There are no reviews yet.